Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie “Ustczanie Turystom”, które odbędzie się już w najbliższą sobotę – 13 lipca na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. To wyjątkowa okazja, by w pięknej scenerii nadmorskiej promenady cieszyć się muzyką i talentem artystów związanych z naszym miastem.

Już o 17:00 na scenie zobaczymy znakomite wokalistki, które z pewnością poruszą serca publiczności swoimi występami:
Karina Przybysz – wokalistka solowa, autorka tekstów i kompozycji, której charyzmatyczny głos z pewnością zachwyci wszystkich obecnych
Patrycja Baczyńska-Malinowska – niezwykle uzdolniona mieszkanka Ustki, która swoimi interpretacjami znanych utworów wprowadzi nas w niezapomniany nastrój
Wioletta Kaszuba – prowadząca od wielu lat Studio Wokalu w usteckim Domu Kultury, której doświadczenie i pasja do muzyki sprawią, że jej występ będzie pełen emocji.

Następnie o godzinie 19:00 na scenie pojawi się zespół muzyczny “Sansara” w składzie:
Paweł Dubowski – gitara
Jakub Nowacki – bas
Kacper Kottęga – bębny
Izabela Kleinszmidt – wokal
Ich koncert z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych!

O godzinie 20:00 wystąpi Dariusz Graliński – Daro z zespołu Street Art Music Company, który z pewnością zaskoczy nas swoimi energicznymi i oryginalnymi utworami.

Na zakończenie wieczoru, o godzinie 21:00 usłyszymy Krzysztofa Szpota z przyjaciółmi, którzy swoją muzyką zakończą ten wyjątkowy dzień pełen wrażeń.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji do spędzenia sobotniego wieczoru w rytmach lokalnej muzyki. Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce.
Do zobaczenia!