JEŹDZIECTWO

STADNINY KONI

Żelazna Podkowa w Dolinie Charlotty

Stajnia „Pod Żelazną Podkową” proponuje przejażdżki bryczkami, naukę jazdy konnej na lonży lub maneżu, a dla bardziej zaawansowanych jeźdźców organizujemy wycieczki konne po okolicy.

Dodatkową atrakacją jest lokalny Zwierzyniec – bodaj jedyne takie miejsce na Pomorzu, gdzie jednocześnie zobaczyć można kozy, osła, sarny, daniele, dziki, wietnamską świnię, szkocką krowę, wielbłąda Stanisława oraz osły Plateou a także kangury, kapibary, sowę śnieżną oraz puchacze syberyjskie.

DOLINA CHARLOTTY
RESORT & SPA
ul. Strzelinko 14
tel. 59 847 43 00
www.dolinacharlotty.pl

Jazda konna w Ustce

“Anka” w Przewłoce


Ośrodek Jeździecki “ANKA” jest przede wszystkim szkółką jeździecką
, ale także zajmuje się również organizacją obozów jeździeckich. W stadninie znajduje się łącznie 30 koni ras takich jak: wielkopolska, półkrwi arabskiej, małopolska, a także idealne do nauki dla najmłodszych kuce i koniki polskie.

Można także wynająć pokój w pensjonacie, znajdującym się wsród łąk i lasów. Wieczorem można wypatrzeć młode liski, a rano posłuchać dźwięków dzikiej przyrody. Dzięki położeniu blisko Słowińskiego Parku Narodowego, można wybrać się na przechadzkę lub przejażdżkę rowerową w otoczeniu urokliwej przyrody.

Ośrodek Jeździecki „Anka”
Przewłoka 3, tel. 59 814 81 10
509 560 073, 509 292 164
www.stajnia-anka.pl

Jazda konna w Ustce

Stajnia Sento w Duninówku


Stajna Sento działa w Duninówku
(gmina Ustka) od 2014 roku.
W stajni jest 21 koni, dzięki czemu oferta jest dopasowana do zróżnicowanych potrzeb klientów. Obecnie w ofercie stajni jest nauka jazdy konnej, jazda konna rekreacyjna (w tym terenowa), trening skoków, ujeżdżenie, spacery na koniach (szczególnie polecane dla osób niezaawansowanych), przejażdżki dla dzieci, półkolonie, turnusy wakacyjne i zabawy okolicznościowe (urodziny, spotkania rodzinne, przyjacielskie) uatrakcyjnione obecnością koni i możliwością kontaktu z nimi oraz jazdy konnej. Wykonywane są także sesje zdjęciowe z końmi.
W najbliższym czasie planowane jest poszerzenie atrakcyjności oferty o przejażdżki bryczką i hipoterapię.

Stajnia “Sento”
Duninówko 20
tel. 697 804 093
https://www.facebook.com/Stajnia-Sento-1495738157309667/

Jazda konna w Ustce

„Baza pod lasem” w Żelazie

“Baza pod lasem” znajdująca się w Żelazie to nie tylko stadnina. Oferuje ona również nocleg na polu namiotowym. Idealna dla osób, które w szczególności cenią sobie ciszę i bliskość z przyrodą. Zwłaszcza, że stadnina położona jest w bliskim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowym.

Otwarta cały rok.

W sezonie można skorzystać z przejażdżek konnych, poza nim organizowane są różne, ciekawe imprezy tematyczne.

Jazda konna „Baza Pod Lasem”
Żelazo Pod Lasem 33
Smołdzino
tel. 781 515 970
www.podlasem.org