SOUND OF GRAVITY

O WYDARZENIU

Spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko tradycyjnie już odbędzie się w ostatnią sobotę lipca w Ustce! Przy piaszczystej plaży zobaczymy ekstremalne show w dziennej oraz nocnej odsłonie, a także posłuchamy niesamowitych koncertów, których wielkim finałem będzie występ światowej gwiazdy muzyki elektronicznej DRENCHILL & INDIIANA. Będzie się działo!

Trzecia edycja SOUND of GRAVITY w Ustce z pewnością będzie największą z dotychczasowych. Całkowicie zmieniona formuła sprawi, że czeka nas jeszcze więcej emocji i atrakcji! Największą z nich będzie pokaz dirt jumpingu. Tym razem niesamowite ewolucje na ogromnych wysokościach odbędą się w dwóch turach: dzienna oraz nocna przy blasku jupiterów z niesamowitymi efektami specjalnymi, zsynchronizowana do muzyki legendarnego zespołu QUEEN!

Nie zabraknie także innych sportowych emocji jak zawody MTBstunt Polish Battle, które po roku przerwy wracają do Ustki i ponownie będą elektryzować poziomem i ciężkimi do opanowania figurami na rowerach MTB pod dowództwem Kamila Kobędzowskiego!

„To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Najbardziej spektakularnie z pewnością wypadnie ostatni pokaz, który Sfera Sportu wyreżyserowała specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Ustce urozmaicimy go dodatkowo tańcem ognia!” – tak część scenariusza opisuje Krzysztof Magiera z Sfery Sportu.

Wzorem edycji 2018 i 2019 edycji nie zabraknie motywów muzycznych, które są nieodłącznym elementem sportów ekstremalnych. Od godziny 17:00 ustecką scenę opanują najlepsi polscy DJ`e, którzy będą rywalizować o miano najlepszego wykonawcy w szybkim mixowaniu czarnych vinyli! Efektowna, głośna i pozytywna „bitwa” oceniana będzie przez Mistrza Świata w tej muzycznej konkurencji, a także przez samą publiczność! Usłyszymy tutaj wiele aktualnych hitów jak i nowoczesne wersje niezapomnianych polskich utworów od Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego czy wielu innych!

Po bitwie DJ Battle, Ustkę opanują wspomniani zawodnicy dirt jumpingu z nowym programem pokazowym. W tym roku na usteckim wydarzeniu zobaczymy pierwszy raz razem Szymona Godziek i Dawida Godziek, czyli najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników sportów ekstremalnych na świecie!

Przed finałowym, nocnym pokazem ekstremalnych skoków na scenie pojawi się portugalska mega gwiazda muzyki elektronicznej Drenchill, który wraz z wokalistką Indiianą roztańczy Ustkę takimi hitami jak „Never, Never” czy „Freed from Desire”. Będzie głośno! Po ostatnim utworze, bez jakiejkolwiek przerwy, nad głowami publiczności show kontynuować będą zawodnicy dirt jumpingu, którzy z całości stworzą epicką opowieść do muzyki zespołu Queen!

Pokazy Sound of Gravity w Ustce kolejny raz zaskoczą wszystkich widzów nie tylko poziomem sportowym ale także nowoczesną formułą wydarzenia, która łączy sporty akcji z najlepszą muzyką! Nie zabraknie światowych gwiazd, atmosfery oraz niesamowitego usteckiego klimatu! To będzie najbardziej ekstremalny weekend nad polskim morzem! Warto obserwować profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje jak i harmonogram. Na imprezę zaprasza gospodarz Urząd Miasta Ustki, Sfera Sportu oraz Musictainment.

FILMY

Otwórz w Youtube
Otwórz w Youtube
Otwórz w Youtube

GALERIA ZDJĘĆ

Edycja 2019

Edycja 2018

Sprawdź aktualne wydarzenia
Zobacz inne wydarzenia cykliczne