NATURA

Otwórz w Youtube

Plaża

Ustka słynie z pięknych plaż – w dużej mierze to dla nich przyjeżdża tu wielu wczasowiczów. Uważa się je za jedne z najwspanialszych na polskim wybrzeżu. Nasze plaże są szerokie i spokojne. Jeśli stęskniliście się za szumem morza i plażowym piaskiem to obejrzyjcie film, który pozwoli Wam, choć na chwilę, przenieść się na ustecką plażę.

Otwórz w Youtube

Jesień w Ustce

Magiczna, kolorowa a jednocześnie chłodna i deszczowa. Tymi słowami można łatwo i szybko opisać złotą polską jesień. Nad morzezm jesień jest wyjątkowa. To właśnie jesienią w powietrzu jest najwięcej jodu i olejków eterycznych. Jesień to czas spokoju i odpoczynku, to idealny moment na długie spacery brzegiem morza. Warto skorzystać z takiego spaceru, który można zakończyć w jednej z kilkunastu kawiarni i restauracji czynnych przez cały rok. Dostaniemy tu pyszną kawę czy grzane wino, które rozgrzeje nasze wychłodzone morzem ciało.

Otwórz w Youtube

Sztorm – posezonowa atrakcja Ustki

Sztorm dla ludzi pracujących na morzu jest wielkim wyzwaniem i często wiąże się z dużym niebezpieczeństwem. W razie prognozowanego sztormu, jednostki o mniejszej dzielności morskiej zwykle nie opuszczają portu, a te będące w morzu starają się znaleźć schronienie w porcie. Jednakże dla fanów mocnych wrażeń, fotografów czy kitesurferów sztorm to wielki magnes, który przyciąga nad Bałtyk, zwłaszcza jesienią i zimą.

Otwórz w Youtube

Niesamowity zachód słońca

Zapraszamy na wyjątkowy zachód słońca zarejestrowany w sierpniu 2020 w Ustce. Usiądźcie wygodnie, najlepiej przed dużym ekranem, i zobaczcie to niesamowite zjawisko. Gwarantujemy, że po obejrzeniu tego filmu będziecie odprężeni i zrelaksowani… i koniecznie zapraszamy do Ustki aby obejrzeć taki zachód słońca na żywo.

Dowiedz się więcej o przyrodzie w Ustce