Pogoda nas chwilowo zaskakuje, a to doskonały moment, by w pełni skorzystać z oferty jaką przygotowaliśmy dla Państwa na nadchodzące dni.

 

3 sierpnia (czwartek) razem z PGE Baltica oraz Nowym Teatrem im. Witkacego w Słupsku, rozpoczynamy cykl przedstawień plenerowych LATO Z KOMEDIĄ, które odbywać się będą na scenie na promenadzie. Spektakle są oczywiście bezpłatne.

Dla przypomnienia:
3 sierpnia, godz. 19.00 – spektakl „Nasz mały PRL” i dodatkowo dla tych z Państwa, którym nie uda się dotrzeć na promenadę w czwartek, spektakl zostanie powtórzony o tej samej godzinie 4 sierpnia (piątek).

Kolejne spektakle z cyklu LATO Z KOMEDIĄ zaplanowaliśmy:
– 10 i 11 sierpnia, godz. 20.00 – WSZYSCYŚMY Z JEDNEGO SZYNELA
– 19 sierpnia (godz. 18.00) i 20 sierpnia (godz. 20.00) – NASZ MAŁY PRL
– 26 i 27 sierpnia, godz. 20.00 – WSZYSCYŚMY Z JEDNEGO SZYNELA

4 sierpnia (piątek), godz. 12.00 – 16.00 – Muzyczne Lato z Radiem Gdańsk. Zapraszamy do odwiedzenia mobilnego studia, które nadawać będzie z usteckiej promenady na żywo.

5 sierpnia (sobota) to oczywiście Festiwal Jabłonki Swawole, o którym już pisaliśmy. W tym dniu niewątpliwą atrakcją będą koncerty: Faustyny Maciejczuk, Ignacego oraz Natalii Szroeder. Scena w porcie – wydarzenie bezpłatne.
Program wydarzenia

5 sierpnia (sobota) odbędzie się Parada Mistrzostw Europy w ramach wydarzenia Ustka Charlotta Sailing Days, która o godz. 18.00 wyruszy spod Banku Spółdzielczego w Ustce, by na scenie na promenadzie uroczyście rozpocząć regaty.

6 sierpnia (niedziela) zaplanowaliśmy dla Państwa „Plażowy maraton filmowy”, który wystartuje o godz. 21.00 na plaży wschodniej. UWAGA: w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, seans zostanie odwołany.

Kolejny tydzień rozpoczniemy koncertem.
7 sierpnia (poniedziałek), godz. 19.00 – Koncert Mały Chór Wielkich Serc – scena na promenadzie.
„Mały Chór Wielkich Serc” powstał w roku 1997 przy parafii franciszkańskiej p. w. Matki Bożej Anielskiej w Łodzi. Obecnie śpiewa w nim około 50 dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Założycielem i prowadzącym jest o. Piotr Kleszcz, który komponuje i układa dla chóru teksty. Do tej pory zagrali już ponad 500 koncertów.

Po więcej informacji, zapraszamy do zakładki kalendarz wydarzeń.