Impreza Sound of Gravity w Ustce

Sobota 29 lipca, środek wakacji, plaża, doskonała muzyka, sporty ekstremalne z gwiazdami światowych aren, niesamowite efekty specjalne!

5 edycja niesamowitego show powraca do Ustki!

W tegorocznej edycji zobaczymy:
1) FREESTYLE MOTOCROSS – pierwszy raz w Ustce! Niesamowite motocyklowe ewolucje na ogromnych wysokościach.

2) Pokaz FREESTYLE MTB – w którym udział wezmą riderzy z lokalnej sceny freestyle’owej. Z całą pewnością zobaczymy cała masę spektakularnych trików, ponieważ na hopach pojawią się zawodnicy, którzy kilka tygodni wcześniej rywalizowali w szalonych zawodach Red Bull Roof Ride. Przemek Abramowicz, Tomek Krzemiński, Filip Soczyński, Paweł Stachak, Bartek Pietras, Bartosz Giemza

3) MTB STUNT GRAND PRIX – międzynarodowe zawody w usteckim porcie – Poza Kamilem Kobędzowskim, który od lat tworzy lokalną i globalną scenę MTB Stunt, w Ustce pojawi się kilkunastu najlepszych stunterów z Polski i zagranicy. Chłopaki powalczą o mistrzowski tytuł przed lokalną publicznością. Dyscyplina ta polega na wykonywaniu złożonych i bardzo efektownych kombinacji trików w trakcie jazdy na przednim lub tylnym kole. Najlepsi specjaliści potrafią jechać na jednym kole, stojąc na rowerze tyłem do kierunku jazdy, lub wykorzystując siodełko jako podpórkę do stania na głowie.

4) DIRT JUMPING – pokazy ewolucji rowerowych synchronizowane z muzyką
5) HIP HOP Beach Party na zakończenie

Nie zabraknie spotkań z zawodnikami, sesji autografów, efektów specjalnych, muzyki i wielu innych atrakcji!