Konkurs fotograficzny - Mistrz wypoczynku
Konkurs fotograficzny - Mistrz wypoczynku

Serdecznie zapraszamy do oddania swojego głosu na najlepsze zdjęcie w zakończonym właśnie konkursie fotograficznym „Mistrz wypoczynku”.

Przypomnijmy.  Konkurs trwał od 26 czerwca do 26 lipca br. Zdjęć, które wzięły w nim udział spełniając przy tym wszystkie warunki regulaminu było ponad 130. Jury w składzie: przedstawiciele organizatora (wydział promocji UM Ustka), przedstawiciele sponsorów Hotelu Jantar Ustka, Hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz pokoi gościnnych DOMUS nie mieli łatwego zadania. Oceniana była oryginalność zdjęcia, kreatywność autora, jakość oraz zgodność z hasłem przewodnim konkursu. Fotografie miały obrazować najatrakcyjniejsze sposoby spędzania wolnego czasu kojarzące się z pobytem nad morzem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie!

Jury wybrało 5 zdjęć, na które można głosować od 31 lipca do 2 sierpnia na naszym profilu na FB oraz na profilu Ustka_na_fali na Instagramie.

Państwa głosy zdecydują o tym kto otrzyma nagrodę Internatów – 5 dniowy pobyt z pełnym wyżywieniem (2 posiłki) dla dwóch osób w Hotelu Jantar Ustka *** (do wykorzystania od 15.09-23.12.2020 r.) oraz kolację przy świecach w Kormoran Wellness Medical SPA w Rowach.

Swoją nagrodę przyznaje również Jury, zwycięzca otrzyma weekend dla dwóch osób w Hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka *****
wraz romantyczną kolacją w hotelowej restauracji.

Przyznane zostaną również 2 wyróżnienia (voucher kwotowy do wykorzystania w Hotelu Royal Baltic **** w Ustce na noclegi, gastronomię lub SPA (z wyłączeniem kosmetyków) oraz weekend dla dwóch osób w Ustce w Pokojach Gościnnych DOMUS.

Ważne – Jury może przyznać swoje wyróżnienie osobie spoza „finałowej” piątki.

Wszyscy laureaci otrzymają również zestawy gadżetów.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 5 sierpnia 2020 r. na visit.ustka.pl oraz naszych profilach w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do głosowania!!!

Konkurs fotograficzny - Mistrz wypoczynku