AMG Ustka

Zapowiada się obfitujący w widowiskowe akrobacje weekend. W sobotę (29 lipca) oprócz wydarzenia Sound Of Gravity na usteckiej promenadzie odbędzie się Air Moves Gathering 2023! To już trzecia edycja największych międzynarodowych zawodów w dyscyplinie tricking w Polsce.

Czym jest tricking? To jedna z najbardziej widowiskowych i ekstremalnych form ruchu, która łączy w sobie elementy ze świata akrobatyki i sportów walki, a także tańca break dance i capoeiry. Na AMG 2023 zobaczycie pojedynki najlepszych zawodników z kraju i Europy. Nadchodzi prawdziwe tsunami salt, śrub, kopnięć i wielu akrobacji. To wydarzenie dostarczy Wam ogromnej dawki adrenaliny i prawdziwie ekstremalnych wrażeń. Wyjątkowe widowisko którego nie możecie przegapić! Ponadto w programie pokazy z bronią białą typu miecze NINJA, występ taneczny grupy „MAPI ArtShow” + pokaz akrobatyczny sekcji „Akro Pasja” oraz wiele innych niespodzianek.

Harmonogram:

13:00 – 14:00 OPEN FLOOR (rozgrzewka i przygotowania zawodników) – zapowiedzi i opis wydarzenia oraz przedstawianie Harmonogramu
14:00 – 14:30 ZAPISY do turnieju „BATTLE on the BEACH”- rozpoczęcie zapisów na listy startowe obu turniejów
15:00 – 19:00 Rozpoczęcie TURNIEJU – Prezentacja zawodników oraz przedstawienie Sędziów
1 Turniej międzynarodowy / PRO PLAYERS / BATTLE on the BEACH – Prezentacja 16 zawodników biorących udział w turnieju
2 Turniej / Team Battle- Prezentacja 3-osobowych zespołów do pojedynków (Zawodnicy klasy Pro z Polski i Europy)
19:00 – 20:00 ZAKOŃCZENIE

– Ceremonia zwycięzców turnieju Pro Players
– Ceremonia zwycięzców turnieju Team Battle
– chwila dla reporterów / zdjęcia grupowe – Fuck The Floor !!