Sanah w Ustce

Największa fala muzyki pop porwie Was w środku tego lata! Już 19 i 20 sierpnia na najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża w Ustce, wystartuje LOE Ustka Festival. Od dzisiaj mówimy: Całujemy w Ustka!

LOE Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką. Letni LOVE vibe gwarantuje lineup pierwszej edycji LUF ze sceną główną na plaży oraz na nocnej scenie klubowej. Bilety już w sprzedaży!

 

Headlinerką pierwszego dnia festiwalu, prosto po spektakularnej muzycznej uczcie, jest sanah! Fala electro 19 sierpnia w Ustce to także najlepsze sety na żywo spod konsolety Skytecha oraz C-BooLa. Będzie się działo! Drugi dzień, pod hasłem LOVE Music Day, to stylistyczny mix popu oraz new wave electro. Nad Bałtykiem wystąpią Dawid Kwiatkowski, Red Lips oraz bryska – największe objawienie muzyczne ostatniego roku. Fala electro drugiego dnia festiwalu to BRAVE oraz TRIBBS.

Letni LOVE vibe na LOE Ustka Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nowego festiwalu m.in. new talent show, pokaz mody plażowej, miasteczko beauty. A to wszystko w miłosnej oprawie, bo to w końcu… LOE Ustka Festival! Więcej szczegółów już wkrótce.

Do zobaczenia 19 i 20 sierpnia na Plaży Wschodniej w Ustce. Całujemy w Ustka!

Bilety:

https://goingapp.pl/polecamy/love-ustka-festival

https://www.eventim.pl/artist/loveustkafestival/

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/love-ustka-festival/

oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Ustce przy ul. Marynarki Polskiej 71.

Lineup:

19 sierpnia:
sanah g. 20:45
Fala electro:
Skytech g. 19:00
C-BooL g. 22:30

20 sierpnia:
17:30 Rekord Polski w liczbie całujących się par.
Koncerty na plaży:
Red Lips g. 18:45
bryska g. 19:45
Dawid Kwiatkowski g. 20:45
Fala electro:
Brave g. 18:00
Tribbs g. 22:45

Partner Tytularny: Miasto Ustka

Partnerzy: Pierre Rene, Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Patroni medialni: RMF FM, RMF MAXXX, Music Box Polska, Polska Press

Organizator: DM Agency