lipiec, 2024

niedz28jul00:0000:00Formoza Challenge 202400:00 - 00:00

Szczegóły wydarzenia

Hasłem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich” – to motto przyświeca zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tej wyjątkowej imprezy. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa w gronie przyjaciół.

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami.

Formoza w Ustce to start w szczycie sezonu urlopowego i połączenie przyjemnego (czyli biegu) z pożytecznym (czyli urlopem). Formoza Ustka to możliwość startu na dystansie SHORT (około 5 km) oraz LONG (około 10 km), w drużynie lub samodzielnie.

Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse SHORT (dla młodszych) i dystans LONG (dla tych nieco starszych) – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY.

FORMOZA to jednostka morska, zatem w Ustce komandosi poczują się jak w domu. Należy liczyć na kąpiel zarówno w leśnych stawach, jak i oczywiście w morzu.

Całość zakończy finisz w usteckim porcie. Będzie to wyjątkowy bieg w morskim otoczeniu z przeszkodami na plaży i w lesie. Zaś bliskość usteckich jednostek wojskowych zagwarantuje dodatkowe atrakcje.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach.

Prosimy o śledzenie wydarzenia, gdzie będą wszelkie aktualności: www.formozachallenge.com

Termin

(Niedziela) 00:00 - 00:00

Przejdź do góry