lipiec, 2021

sob31julCały dzieńPolecaneSound of Gravity 2021(Cały dzień: sobota) Ustka, 76-270 Ustka

Szczegóły wydarzenia

Spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko tradycyjnie już odbędzie się w ostatnią sobotę lipca w Ustce! Przy piaszczystej plaży zobaczymy ekstremalne show w dziennej oraz nocnej odsłonie. Będzie się działo!

Trzecia edycja SOUND of GRAVITY w Ustce z pewnością będzie największą z dotychczasowych. Całkowicie zmieniona formuła sprawi, że czeka nas jeszcze więcej emocji i atrakcji! Największą z nich będzie pokaz dirt jumpingu. Tym razem niesamowite ewolucje na ogromnych wysokościach odbędą się w dwóch turach: dzienna oraz nocna przy blasku jupiterów z niesamowitymi efektami specjalnymi, zsynchronizowana do muzyki legendarnego zespołu QUEEN!

Nie zabraknie także innych sportowych emocji jak zawody MTBstunt Polish Battle, które po roku przerwy wracają do Ustki i ponownie będą elektryzować poziomem i ciężkimi do opanowania figurami na rowerach MTB pod dowództwem Kamila Kobędzowskiego!

 

„To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Najbardziej spektakularnie z pewnością wypadnie ostatni pokaz, który Sfera Sportu wyreżyserowała specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Ustce urozmaicimy go dodatkowo tańcem ognia!” – tak część scenariusza opisuje Krzysztof Magiera z Sfery Sportu.

 

Prosimy o śledzenie wydarzenia, gdzie będziemy informować o wszelkich aktualnościach.

Termin

Cały dzień (Sobota)

Lokalizacja

Ustka

76-270 Ustka

Organizator

Urząd MiastaUrząd Miasta Ustka

Przejdź do góry